MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 314370 příspěvků |8041 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 159 | Přihlášených: 2 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMotocykly ČZ 125/150 | Diskusní téma 26.3.2023 19:56  
Tipy pro registrované uživatele
 Moderovaná diskuse Moderovaná diskuse. Registrovaný uživatel může kdykoli odstranit nevhodné příspěvky v diskusích, které založil kliknutím na tlačítko Odstranit
 Odstraněný příspěvek je označen symbolem Odpověď  a textem  Příspěvek odstraněn administrátorem diskuse.
 Odstraněný text vidí pouze moderátor diskuse.
 Uložit diskuse do seznamu sledovaných diskusí Uložení diskuse do seznamu sledovaných diskusí se provede kliknutím na příslušný symbol zobrazený přihlášenému uživateli za každým úvodním příspěvkem.
 Oživit diskusi Registrovaný uživatel může též oživit jakoukoli diskusi a nezodpovězený dotaz. Stačí kliknout na příslušný symbol a diskuse se přesune na čelní místo ve výpisu. Nezodpovězený dotaz se objeví v tématech dne v úvodu výpisu.
Zodpovězené téma 

Barevná úprava nádrže


 Zdravím. Prosím někoho o informaci, jaký odstín šedé barvy byl použit u čz 125 t z roku 1948 v lidové verzi " kominíček". Díky . Petr Prokop    [Petr Prokop]   06.03.2023     Přidat odpověď  
Odpověď  Díky za informaci. Dávám dohromady téčko, které někdo kombinoval v minulosti s céčkem. Netrvám vyloženě na originalitě. Jako hybrid to zachovám. Hlavně aby to slušně vypadalo. Tou šedou chci nahradit poničený chrom.    [Petr Prokop]   07.03.2023
Odpověď  Lidové provedení se objevilo až u typu 125/150C, jen mladší náhradní nádrže 125B/T jsou černošedivé kombinaci jako u "kominíčka".
Odstín šedé se zde už několikrát řešil:
https://www.veteranforum.cz/index.php?id=11&idkat=113&idtop=183788
https://www.veteranforum.cz/index.php?id=11&idkat=113&idtop=147342    [Martin Štindl]   06.03.2023
 Přidat odpověď   (2) 

Veterán Kalendář - kalendář akcí spjatých s motorismem a jeho historií


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006