MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 309700 příspěvků |7687 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 39 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexJaponské klasické motocykly | Diskusní téma 10.4.2021 21:13  
Tipy pro registrované uživatele
 Moderovaná diskuse Moderovaná diskuse. Registrovaný uživatel může kdykoli odstranit nevhodné příspěvky v diskusích, které založil kliknutím na tlačítko Odstranit
 Odstraněný příspěvek je označen symbolem Odpověď  a textem  Příspěvek odstraněn administrátorem diskuse.
 Odstraněný text vidí pouze moderátor diskuse.
 Uložit diskuse do seznamu sledovaných diskusí Uložení diskuse do seznamu sledovaných diskusí se provede kliknutím na příslušný symbol zobrazený přihlášenému uživateli za každým úvodním příspěvkem.
 Oživit diskusi Registrovaný uživatel může též oživit jakoukoli diskusi a nezodpovězený dotaz. Stačí kliknout na příslušný symbol a diskuse se přesune na čelní místo ve výpisu. Nezodpovězený dotaz se objeví v tématech dne v úvodu výpisu.
Zobrazit fotografiiZodpovězené téma 

Honda CB 750K RC01E r.v. 1980


 Zdravím, poradí mi nějaký znalec co na tehle motorce není originál, kromě výfuků. Myslím si, že oba blatníky by měly být plechové a chromované? Jaký je rozdíl u chromovaných předních blatníků mezi 750K a750C. Kdyby někdo něco na tuhle motorku měl, ať se ozve.    [vachal]   03.12.2010     Přidat odpověď  
Odpověď  Koukal jsem na tu fotku...na předku máš přední blatník a výztuhu vidlí z F-ka, stejně, jako zadní blatník a blinkry. Na originále jsou oba plechový-chromovaný, na zadním s malou nástavbou na SPZ a odrazku a chromovaný jsou i blinkry.
Spoustu náhradních dílů za docela dobrý ceny najdeš na WEMOTO.CZ    [Franta]   08.04.2013
Odpověď  Samozřejmě, že to modrý Káčko je v původním stavu...je totiž moje. A co se výfuků týče,tak to je velkej problém. Sehnat origo 4-4 je snad nemožný, internet je plnej 4-2, z pozdějších typů nebo úplně hnusnejch Marvingů 4-1.
Každopádně přeju hodně trpělivosti, sám už mám 3-tím rokem mašinu rozdělanou a pořád nemůžu sehnat všechny potřebný díly.
Franta    [Franta]   08.04.2013
Odpověď  Mákm tu samou motorku Honda cb750 K ale ty máš ten novější typ a máš to orginál,já mám starší typ a ten má jen jeden výfuk a chrom blatníky jiné sedlo .
Všechny obrázky a díly na tento moto najdeš na Google,zadávej si určitá slova :Honda cb 750 k,výfuky na honda cb 750 atd.vše najdeš.včetně dílu jako řetězy ,br.desky vše.
Blek    [Petr]   13.03.2011
Zobrazit fotografiiOdpověď  Tady máš další foto.    [Libor L.]   31.12.2010
Zobrazit fotografiiOdpověď  Tady máš foto na porovnání - Honda CB 750 K rv.1979. Doufám že je v původním stavu.    [Libor L.]   03.12.2010
 Přidat odpověď   (5) 

Veterán Kalendář - kalendář akcí spjatých s motorismem a jeho historií


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006