MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 314612 příspěvků |8059 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 81 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMotocykly do roku 1945 | Odpověď 10.6.2023 12:05  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zobrazit fotografiiZodpovězené téma Německý palivový kohout?
Dobrý den.
Pomohl by mi někdo určit kde se používal vyobrazený palivový kohout.
Díky za každý názor.B.S.    [bodobauer]    28.08.2012     Zobrazit téma  
Zobrazit fotografiiOdpověď  Po odstranění cínu je v těle kohoutu viditelný jen čep, vypadá to že někdo tu zadní část zaletoval aby zabránil prosakování paliva. Nevím teď jak postupovat abych něco nepoškodil, přesto že můžu kohoutem otáčet tak ho nelze vytáhout dopředu. Nemáte prosím někdo stejný nepoškozený palivový ventil u kterého je jasné jak jde rozebrat?    [Martin Štindl]   04.05.2022
Zobrazit fotografiiOdpověď  Zdravím, z vyrezlé nádrže DKW SB se mi podařilo demontovat mosazný kouhout značky Everbest. Chtěl bych se pokusit kohout zprovoznit ale musím jej rozebrat abych ho důkladně vyčistil, jenže já nevím jak. Původně jsem myslel že v zadní části je pružina se závlačkou, po očištění se ukázalo že zadní část je mizerně zaletovaná cínem.    [Martin Štindl]   04.05.2022
Odpověď  Nemůžu se s Vámi spojit e-maily se mi vracejí.Napište mi vy na bodobauer@seznam.cz    [bodo]   29.10.2012
Odpověď  zájem mám, kontakt jsem uvedl.    [Ariel]   29.10.2012
Odpověď  Pokud má někdo zájem kohout je na prodej nebo výměnu.Kontakt na maila.    [bodo]   28.10.2012
Odpověď  Zdravím,
Váš kohout bych potřeboval do tatry 57k, do čeho jiného se ještě použival netuším,
kdyby byl náhodou na prodej měl bych zájem.Moje adresa je,
ariel-lg zavináč centrum.cz    [ariel]   28.08.2012
Zobrazit fotografiiOdpověď  detail    [bodobauer]   28.08.2012


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006