MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 309116 příspěvků |7669 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 18 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexPřívěsné vozíky, sidecary | Odpověď 1.3.2021 05:50  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Ahoj,neviete niekto ake farebne kombinacie boli použite na dvojkolesových vozikoch Motex za motocykle.Moj je červený ale to asi nebude pôvodna farba,pod nou je seda ale neviem či to nie je len zaklad?V buducnosti ho chcem pripnut za Bizon.Dakujem    [Dušan]    14.06.2006     Zobrazit téma  
Zobrazit fotografiiOdpověď  Toto je moj "novy" Motex na ktorý som sa pýtal    [Dušan]   25.06.2006
Odpověď  Rozhodně má cenu mnohem větší, než podstavec pro reklamu :-)
Je hezoučkej.    [Petr Kropáček ml.]   23.06.2006
Zobrazit fotografiiOdpověď  a z druhé strany    [tonda88]   23.06.2006
Zobrazit fotografiiOdpověď  ještě jeden    [tonda88]   23.06.2006
Zobrazit fotografiiOdpověď  Dnes jsem pro Vás nafotil přívěsný vozík,který stojí v PŘEROVĚ jako reklama na bar DAYTONA.Chtěl jsem se Vás zeptat kolik má takový přívěs cenu?    [tonda88]   23.06.2006
Zobrazit fotografiiOdpověď  Foto z Brna 14.4.2002.    [Jiří Bartuš]   16.06.2006
Odpověď  Na letošní MotorTechně byl na prodej 100% originál v šedém/hnědém provedení. Dokonce s původně nastříkaným znakem Motex.
Bohužel prodávající si myslel, že prodává cenovou bombu a tak zakázal i jeho fotografování. Zřejmě kvůli nekalé konkurenci, či proč.
Asi nejzachovalejší Motex jsem vyfotil v Brně v roce 2002. Viz. foto.    [Jiří Bartuš]   16.06.2006
Odpověď  Barevná kombinace se dělala na přání zákazníka, já mám tmavě šedou + tyrkasově modrou.    [MK]   15.06.2006


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006