MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 315876 příspěvků |8162 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 33 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexŠrotiště aneb fórum o fóru | Odpověď 14.4.2024 18:33  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Inzerce
Koupili jste už něco ve zdejší inzerci?    [Jirka]    13.01.2014     Zobrazit téma  
Odpověď  Pokud to bude fungovat jako u Stadionů, tak to webmasterovi nijak nevadí. Obvykle se však na téma koupě / prodej rozjede velice problematická diskuse a z tohoto důvodu tedy podobné téma spíše nedoporučuji.
Pokud něco sháníte, tak zkuste využít naší inzerce. Inzeráty jsou vidět i zde na VeteránForu a tak se malé publicity bát nemusíte.    [webmaster] Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů  10.03.2014
Odpověď  Takovéhle "sháněcí téma" si udělali kluci v sekci stadionů a pěkně to funguje. Tak já myslím, že ani není třeba to dát jako další sekci, ale založ takové téma ve své sekci ve které něco sháníš a je to vyřešené raz dva. A navíc se tam budou řešit jen díly z daného tipu stroje-podle kategorie, což je výhoda. Otázka je jak to vidí webmaster?    [martin S.] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  09.03.2014
Odpověď  Co říkáte nápadu zřídit samostatnou sekci ,,Sháním díly" ? Záměrně nepíšu prodám/koupím. V každé sekci se často objevují příspěvky ,, vím že to tu není inzerce, ale nemáte někdo..." Nebyla by to klasická inzerce ale primárně by byla tato sekce určená pro ty, kteří shánějí nějaký specifický díl a nejsou úspěšní na burze nebo inzerci.    [wallander]   09.03.2014
Odpověď  Ano.    [Petr]   13.01.2014


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006