MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 316089 příspěvků |8180 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 204 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexŠrotiště aneb fórum o fóru | Odpověď 19.6.2024 15:58  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Vážení přátelé.
Diskusní fórum www.veteranforum.cz má za sebou více než měsíc provozu. Soudě dle počtu a kvality vložených příspěvků, začíná si nacházet "svou" skupinu aktivních návštěvníků.
Tak trochu za očekáváním pro mne zůstává nezájem o funkčnost vlastního fóra. Úmyslně jsem nechal provoz fóra oproštěný od všech "vymožeností" a omezení s tím, že případné změny provedu na základě vašich připomínek.
V nejbližší době se pokusím zprovoznit službu zasílání daných vložených příspěvků na zadaný e-mail a to bez jakékoli registrace. Věřím, že bude o tuto službu zájem.
Doufám, že dalším provozem vyplynou požadavky k fóru právě od vás, účastníků a čtenářů.    [Jiří Bartuš]    14.02.2006     Zobrazit téma  
Odpověď  Tak to jsi mě dostal. Nad tímto jsem nepřemýšlel. Nejsem zrovna obecně příznivcem dělení společnosti na úzké či privilegované skupiny.
Já chápu registraci spíše jako možnost se jednoznačně profilovat. V dnešní době chaosu a pohrdání pravidly se registrací každému otevírá způsob vystupovat zde seriózně jako konkrétní osoba se svými názory, znalostmi a ideami.
Pokud však by byl zájem založit klub registrovaných veteránistů, proč ne.    [JB] Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů  30.01.2007
Odpověď  Kdy se můžeme těšit na sekci "JEN PRO REGISTROVANÉ"?    [JzK] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  30.01.2007
Odpověď  Nebo by možná stačilo, kdyby byl pak odkaz na výpis všech tam vpravo, mezi tematickými okruhy.    [Petr Kropáček ml.]   04.05.2006
Odpověď  Skok do příslušného diskusního oddílu z výpisu všech příspěvků je volen úmyslně. Předpokládal jsem, že výpis všech příspěvků bude sloužit jen pro základní orientaci.
Zdá se ale, že bude logičtější návrat zpět do výpisu.    [Jiří Bartuš]   04.05.2006
Odpověď  Já jsem spokojen, akorát se mi titulní stránka dost dlouho načítá (jenom někdy, no).
Jo a když si dám výpis všech posledních příspěvků a na některý odpovím, tak po odeslání příspěvku mě to vrhne do kapitoly, kam patří příslušný dotaz. Pak se musím vracet zpátky na index a na výpis všech. To je fakt jediné, z čeho jsem lehce rozpačitý. Jinak spokojenost.    [Petr Kropáček ml.]   03.05.2006
Odpověď  Dobrý den. Je to moc dobré a dougám opravdu, že to bude jen pro slušné lidi. Máme stejé zájmy, tak se toho držme.Díky    [Jirka]   13.03.2006
Odpověď  Myslím že vám můžem všichni děkovat za to co pro veteránské hnutí děláte. Je to jediný servr kde funguje diskuze trochu na úrovni bez nadáve,urážek atd. Děkuji Tom (Tomáš Litera)    [Tomáš]   14.02.2006


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006