MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 313317 příspěvků |7962 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 33 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMotocykly ČZ 125/150 | Odpověď 25.9.2022 01:23  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Dobrý den. Jsou přední vidlice u 150c stejné jako u 125t? Samozřejmě uchycení blatníku je jiné. díky    [honza]    23.05.2008     Zobrazit téma  
Odpověď  Dělá se replika viz.odkaz.
https://cdn.myshoptet.com/usr/www.motoveterandily.cz/user/shop/big/2500_gumy-do-prednich-tlumicu-cz-125-t.jpg?6079df58    [truhlarczRegistrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  04.03.2022
Odpověď  Zdravím všechny,zabývám se vidlicí 125T staršího provedení.Po demontáži jsem z původních gumových pístků našel jenom šrot.Repliku na koupení jsem nikde nenašel,tak bych se rád zeptal jestli to tu někdo nezkusil nějak vtipně nahradit.Samozřejmě to může fungovat i bez tlumení,ale když je to rozebrané...
Díky Honza.    [Honza]   04.03.2022
Odpověď  Vidlice 125T mají jiné uchycení blatníku jak tu je popsáno - u t je blatník uchycen na pláštích a tedy se nepohybuje, u ¨C na kluzících a kmitá s kolem.Proto e liší pláště i kluzáky a to těmi úchyty.
Druhá věc je vnitřní uspořádání vidlice. U téčka je jiné než u většiny céček, ale ke změně došlo až během výroby typu C, takže první céčka to mají ještě stejné. První provedení je mnohem složitější a vpostetě všechno včetně kluzáků a pružin je jiné než u novějšího zjednodušeného provedení. To je naopak hrozně jednoduché, uvnitř jsou vpodtatě jen dlouhé pružiny a prodloužené kluzáky.    [Michal14]   26.05.2008
Zobrazit fotografiiOdpověď  Nosná trubka a pouzdro jsou stejné.Plášť stranice Téčka je podobná,liší pouze dvěma úchyty pro vzpěry na spodní části a dírou se závitem v malém prolisu na vnitřní straně.Některé vidlice na starších Céčkách mají ještě ten prolis,ale už bez závitu(viz foto)    [Martin Štindl]   23.05.2008
Odpověď  Nejsou. Téčkové mají tlumič a taky kluzáky jsou úplně jiné.    [arny]   23.05.2008


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006