MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 305727 příspěvků |7476 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 93 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMotocykly Jawa 10 - 11, 12 - 18 (P | Odpověď 1.6.2020 04:31  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Ahoj kluci,
zdědila jsem péráka 250 a teď o musím nějakým způsobem přivést do dokonalého stavu a nějak nevím, jak a kde nejlépe začít.Kde se dají sehnat nějaké katalogy, jak má vše být?Motorku je relativně kompletní, kromě světla a sedla, ale chci zjistit, jeslijsou ostatní části původnínebo "uměle" přidané.A není tady někdo z oklí Svitav, Brna nebo Žďáru n. S., kdo tuto motorku vlastní a poradil by mi?Děkuju    [Luiselotta]    29.04.2005     Zobrazit téma  
Odpověď  Na nějaký velký rady nemám kapacity,ale pokud budete potřebovat díly,mrkněte na www.montyjawa.cz nebo zavolejte 777 642 034. Jsem z Tišnova    [MONTY]   02.05.2005
Odpověď   http://www.mujweb.cz/www/prirucky/perak_k.htm

Tak pokud nebude odkaz fungovat ani ted, tak ti ho poslu na mail.    [JasaRF]   02.05.2005
Odpověď  Znovu a lepe: http://www.mujweb.cz/www/prirucky/perak_k.htm    [JasaRF]   02.05.2005
Odpověď  Ahoj, blahopreji k dedictvi!!! Katalog ND mas tady:
http://www.mujweb.cz/www/prirucky/perak_ k.htm Pokud budes potrebovat nejake odkazy - mohu poskytnout. Ja jsem z Brna ale pracuju v Pardubicich, takze ti moc nepomuzu. A taky jsem perakar - zacatecnik :o)) Ale pokud se budes obracet s dotazy sem, urcite ti fundovani kolegove poradi. Mej se a vitej v klubu!    [JasaRF]   02.05.2005


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006