MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 311465 příspěvků |7810 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 13 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMotocykly Jawa 10 - 11, 12 - 18 (P | Odpověď 27.11.2021 04:08  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Zdar. Neví někdo jaké typy gum na stupačky byly dávané na jednotlivé ročníky?    [zdenek]    17.01.2008     Zobrazit téma  
Odpověď  No a nejsou ty stupačky na půllitra??    [Mara]   14.10.2021
Odpověď  Za mě starší provedení, měl jsem jich několik, cca hranatých, kulaté se dle mě dělali později, já je měl na FJ a x mimo.    [P.]   13.10.2021
Odpověď  Z čeho jsou nevím, ale pérák opravdu ne. Ten má trubky stupaček kulaté.    [fikuscz]   13.10.2021
Zobrazit fotografiiOdpověď  Ahoj, nechtěl jsem zakládat nové téma, nevíte někdo z čeho jsou tyto stupačky? Já je koupil kdysi na peraka, ale kamarád má sice podobné, ale jiné. Ty moje jsou masivnejsi a širší. Děkuji    [Jiricek1] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  13.10.2021
Odpověď  POdle mého názoru ano.Katalog taky říká kulatý.    [MONTY]   18.01.2008
Odpověď  ja mam na 1954 ploche stupacky to znamena ze jsou tam uz pridelany ??    [vittorio]   18.01.2008
Odpověď  Starší měly ploché s nápisem JAWA,stejné jako předválečné motorky,novější kulaté univerzální,stejné jako později na kývačkách .
Myslím,že nelze jednoznačně a přesně říct,kdy se to změnilo,typuju to na rok 1948.
Určitě na Péráka nepatří ploché oválné z Panelky,ty se vyráběly až v 60.-tých letech a na spoustě starých motorek je dneska najdete,ale na Péráka ani na Kývačku je v továrně nemontovali.    [MONTY]   18.01.2008
Odpověď  opravdu nikdo neví jak je to s těma gumama?    [zdenek]   18.01.2008


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006