MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 304771 příspěvků |7422 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 75 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMotocykly Jawa 500 OHC | Odpověď 31.3.2020 01:07  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zobrazit dokumentModerovaná diskuse Zodpovězené téma Tlumic zaberu na klikovce
Zdravim. Zistil som ze bez polozky 19 mi tlmic nebude fungovat. Vie mi niekto poradit kde to kupit alebo kto to vyraba? Dakujem za pomoc.    [vittorioRegistrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům   28.01.2018     Zobrazit téma  
Odpověď  https://www.veteranforum.cz/photo.php?photo=photos/2012/0287627001357650370.jpg    [ED250]   11.01.2020
Odpověď  Ahoj, můžu Ti půjčit stahovák toho unašeče. Bydlím kousek od Plzně.    [Jirka]   10.01.2020
Odpověď  Ahoj Mili, díky za odpověď, už jsem Tě protáčel telefonem :-) Mám obrovskou radost, že jsi poblíž a že jsi ochoten pomoci. Rád Tě poznám ....    [Milan z Plzně] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  10.01.2020
Odpověď  Ahoj Milane. S obojím Ti můžu pomoci, bydlím kousek od Plzně. Napsal jsem Ti maila..    [Mili]   10.01.2020
Zobrazit fotografiiOdpověď  Dobrý den, dnes jsem demontoval primární řetěz z náhradního motoru a při tom jsem zjistil, že matice (položka 23) nemá vůbec závit, je uvnitř holá. V podstatě spadla z hřídele .... Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá na prodej náhradní kus, případně výkres na její výrobu. A při zpětné montáži na klikovou hřídel jak moc ji utáhnout, momentovým klíčem či jen tak na citovku.
A ještě prosím jeden dotaz ... je nějaký fígl, postup, jak zdemontovat z hřídele položku 20? Nedostanu pod ní ani nejtenčí rameno ztahováku.
Děkuji předem za ochotu mi poradit.    [Milan z PlzněRegistrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  09.01.2020
Odpověď  Vlnovec s miskou mám nový, kdyby někdo chtěl.    [fikuscz]   25.03.2018
Odpověď  Tlumič záběru mám komplet navíc , bohužel má prasklý vlnovec.    [Richard]   25.03.2018
Odpověď  Napiš na : jawadil@seznam.cz , mohl by ještě mít.    [J]   24.03.2018
Odpověď  http://www.ksatek.cz    [Michal]   28.01.2018
Odpověď  Dakujem za odporucenie. Mozete mi napisat kontakt na pana do mailu? Dakujem    [vittorioRegistrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  28.01.2018
Odpověď  Kontaktujte pana Šátka, věřím, že Vám pomůže.    [Michal]   28.01.2018


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006