MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 307711 příspěvků |7576 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 26 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMotocykly Jawa-ČZ, Jawa, ČZ (Kývač | Odpověď 27.11.2020 06:21  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zobrazit fotografiiZodpovězené téma Rukojeť sportka
Ahoj, prosím o radu. Mám origínál rychlopal na sportku, ale trochu tuším že je zkrácený. Mohl by mi někdo změřit dělku té kovové trubky bez návleku? (od kraje do kraje)
Díky díky. :)    [Henry]    27.10.2020     Zobrazit téma  
Odpověď  Tak poslední poznatek :D... Díky naražení a roztáhnutí gumové rukojeti to nakonec vyšlo přesně až do konce. Takže žádná mezera se nekoná. Konec poplachu. :D    [Henry]   08.11.2020
Odpověď  Tak to by odpovídalo. :) Díky moc za snahu!    [Henry]   08.11.2020
Odpověď  Tak jsem našel ještě jeden Sportkovej, Bizoní, Califovej... rychlopal. Je na něm nasazený návlek, ta kovová trubka rychlopalu není až do konce, je tam cca 1cm do dna návleku. Udělal jsem si háček na drátu a změřil jen tu trubku je to +- 120,57mm.
Tak buď v klidu, nikdo nic neuříz.    [Petan69] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  08.11.2020
Odpověď  Ahoj, tak tu rukověť máme asi uřízlou oba :-)
120mm je celková délka včetně záchytu pro lanko    [Petan69] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  08.11.2020
Zobrazit fotografiiOdpověď  Peťan 69: Nějak mi to nehraje. Těch 120mm je měřena délka rukojeti co je na ní gumový návlek (pouze trubky) a nebo je to celková délka včetně záchytu pro lanko?(bez hliníkové části)

Mám dojem ,že můj rychlopal je opravdu kousek uříznutý protože gumový návlek je o znatelný kousek hlubší, než délka samotné trubky na kterou lze navléknout. (mám 120mm, ale celkovou délku včetně záchytu lanka)    [Henry]   07.11.2020
Odpověď  och, díky moc!    [Henry]   30.10.2020
Odpověď  120 mm    [Petan69] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  29.10.2020
Odpověď  Nikdo doma nemá? Nenajde se někdo ochotný kdo by mi pomohl? :)    [Henry]   29.10.2020


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006