MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 309185 příspěvků |7675 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 25 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMotocykly Jawa-ČZ, Jawa, ČZ (Kývač | Odpověď 8.3.2021 01:16  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Jawa 350/360 nejede
Zdravím všecky,mám problém na svoji panelce,měnil jsem zápalko za Vape,a teď...nechce naskočit,musím fest přeplavit karbec ať chytne,když chytne,po chvíli mi vypadne pravý válec, gufero u zápalka měněné levej válec jede ok. Pravej válec sem tam zakouří jen a pak nic,motor se začne dusit až zhasne,nastartuje až kdyz to zase potrapim. Karburátor vyčištěný výfuky taky.Nejaka rada? Díky moc.    [Daniel]    18.02.2021     Zobrazit téma  
Odpověď  jak jste předstih měřil, prosím?    [Monty]   21.02.2021
Odpověď  Předstih správně nastavený,klika je dobře slisovaná,kable,faje, svíce všechno nové, všechno přehozené mezi sebou, závada se nestěhuje,zůstává stále na pravém válci.A karburátor,podle čísla co je na něm taky by měl být z jawky 634,ale to by asi neměl být prý problém,jelo to předtím,musí to jet i teď.    [Daniel]   20.02.2021
Odpověď  Má kľukovka presadené ojničné čapy presne o 180 stupňov?    [Roman.]   20.02.2021
Odpověď  a MĚŘILI jste u VAPE předstih? Nebo jen namontovali a brečeli, že to nejede?    [Monty]   20.02.2021
Odpověď  Velmi podobný problém na kývačce 350, kdy po namontování VAPE bez jakýchkoliv jiných zásahů, výměn začal vynechávat válec, hlavně po startu a za studena. Po zahřátí OK. Motor je velmi hodně jetý, ale zvukově v pořádku, chytá studený na první šlápnutí (1 válec) a teplý normálně na 2 válce. Jak ale déle stojí a více vychladne, opět válec vynechává, jakoby nepálila svíčka.
Nepomohla výměna obou gufer, svíček, kabelů, koncovek ani seřizování předstihu, karburátoru ani přehazování vývodů a výměna zapalovací cívky.
Na zkoušku vyměněno zpět původní dynamo a po seřízení obou kladívek se vynechávání válce ztratilo. Při seřizování se zkoušela nasimulovat závada a při snižování předstihu se skutečně vynechávání na válci projevilo.
Nyní je VAPE zpět a opět stejná závada. Sundány válce, zkontrolovány písty a kroužky - bez zjevných vad. Ukazuje to na nestejné pracovní podmínky obou válců. Ale jaké.    [Luboš]   20.02.2021
Odpověď  Prohoď fajfky jestli se závada přesune na druhý válec (pálí po 180 st. tak je to jedno). Je to ale málo pravděpodobný, že by haprovalo Vape. Vyměň svíčky    [Petan69] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  19.02.2021
Odpověď  Jaký je typ karburátoru a jaké jsou použité svíčky?    [Martin Štindl]   18.02.2021
Odpověď  seřídit PŘEDSTIH?    [MONTY]   18.02.2021


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006