MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 306926 příspěvků |7533 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 202 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMotocykly Jawa 623, 633 (UŘ, Bizon | Odpověď 21.9.2020 02:05  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zobrazit fotografiiModerovaná diskuse Zodpovězené téma ND Bizon - výmena.
Nazdar Bizoni.Ponúkam na výmenu rám s tlmičmi,krytom reťaze,hejblatami brzdy,filterboxom,zadný oblúk s blatníkom,predná vidlica nekompletná,nádrž poškodená ale opraviťeľná.
Vymením to všetko za predný blatník s výztuhami a polmotor (prípadne stačia dobré kártery s dobrými hornými úchytmi,mne sa utrhli) kľuka a veko od spojky-obe na oilmaster.    [Joski] Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů   09.12.2016     Zobrazit téma  
Odpověď  Využiji tento příspěvek, abych nemusel zakládat další směřující na výměnu. Sháním díly na svůj patinový stroj. Vyměním nebo koupím přední blatník a kryty předních kluzáků v originál červené barvě. Beru i originál žlutý blatník v pěkném stavu, našel jsem člověka, který by jej vyměnil za jeho červený...Skoro akce kulový blesk!.. Na mém stroji jsou přestříkané. Vyměním s doplatkem nebo koupím. Stejně tak bych měl zájem o zachovalé držáky předního blatníku. A ještě původní gumu na nádrž na levou stranu, na pravé straně mám. Prosím nabídněte.    [jara.tuma] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  04.02.2019
Odpověď  Akcia UKONČENÁ,všetky diely sú už povymienané,dík.    [Joski] Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů  29.12.2016
Odpověď  Pertr a Roman,ozvite sa mi na mail,poprosím foto a ja vám tiež pošlem detailnejšie zábery a ak bude vše k spokojnosti môžeme to vymeniť.    [Joski] Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů  10.12.2016
Odpověď  Mám kártry, vyměním za přední vydlice a nádrž nebo domluva. roman33klima@seznam.cz    [Roman]   09.12.2016
Odpověď  Dobrý den, mohu Vám nabídnout přední blatník za filtrbox.

Předem děkuji za odpověď.
Petr    [Petr]   09.12.2016
Zobrazit fotografiiOdpověď  A ešte z druhej strany:    [Joski] Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů  09.12.2016


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006