MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 315909 příspěvků |8166 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 27 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexLidová vozítka, vozítka Velorex | Odpověď 21.4.2024 13:11  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma ahoj veteran manici. nejsem sice jeden stěch co holdujou jen velourexum, spíš jsem ten, kterej má rád staré dopravní prostředky hlavne motorky. Tak jsem se chtěl zeptat od známeho jsem dostal motor, ale nevim co je zač? nakopávání je na leve straně, ale řazení na prave + welorex ventilátor na válec a hlavu ---- tak jsem usoudil, že je to welorex motor, ale já mislel, že velorex má jawacke motory? tenhle motor nese stopy ČZ (hlava a walec a má jeden výfukovy otvor) Mužete poradit prosím_!!??    [widlak]    30.09.2006     Zobrazit téma  
Odpověď  neni to ze skutra,byla by svicka na pravem boku,a zebrovani na hlave je otocene o 90 stupnu.a ten drzak s ventilatorem je samo-domo.ani ventilator neni z hadraku.
mejte se,kdyztak se podivejte na stranky http://www.skutrklub.cz/ jak vypada motor na skutra.zdarec Dr.House-Standa    [Stana]   02.02.2010
Odpověď  no podle toho jakto vypadá bych usoudil žejeto nějaká donácí výroba hned z několika důvodů zaprve to uchycení ventilátoru není stoprocentně originál
a to žazení je oplně jednoduše upravené toby dokázal každý kdo má trochu fištróna
a ten vífuk ze škodovky joje originál jako bejk    [fera]   01.01.2008
Odpověď  Cau Widlaku, odkud jsi? Docela rad bych se na tu vrtuli podival osobne. Takhle podle fotek ta vrtule vypada, ze by opravdu mohla byt ze stareho hadraka. Jestli ale je hadroleti, tak urcite nepatri na tento motor. Napis mi prosim mail. Diky.    [Kmentik]   18.10.2006
Zobrazit fotografiiOdpověď  a ještě jedna.    [widlak]   07.10.2006
Zobrazit fotografiiOdpověď  tak tady je fotečka    [widlak]   07.10.2006
Odpověď  To máš motor ze skútra ČZ 175/502 jednovýfuk.    [Georg]   05.10.2006
Odpověď  Nebyla by nejaka fotecka?    [Kmentik]   05.10.2006


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006