MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 311471 příspěvků |7811 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 30 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMopedy Jawetta, Stadion, Babetta a | Odpověď 29.11.2021 15:50  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Moderovaná diskuse Zodpovězené téma Rámy na Stadion S11
Dlouho mám dilema s rámama na S11.Všude totiž čtu ,že přivařené uši k rámu na poponášení se vyráběly časově v pořadí 1)bez uší 2)se dvěma ušima 3)s jedním uchem.
Mě to připadá jako hloupost,protože na dobových fotech jsou na prvních typech s pryžovou vidlicí vždycky uši dvě,i na fotech originálů na internetu jsou dvě.A zase u novějších typů se štítkem ,který má již čísla rámu a motoru je rám bez uší.Rám s jedním uchem jsem nikdy neviděl,na fotech ani ve skutečnosti.Podle mne,ale první byly rámy s dvěma uchy a pak později až bez uší.Osvětlí mi to někdo?    [Peterca] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům   17.11.2009     Zobrazit téma  
Odpověď  Zdravim, mam rok 60 v puvodnim stavu také je bez uší    [Martin]   26.03.2021
Odpověď  podle mne je to obráceně nejdřív byly dva a pak bez mám rok 58 a má oba držáky a rok 60 bez držáků    [Martin]   17.11.2009
Odpověď  jo navíc vetšina témat tady už byla probíraná, tohle je úplně totožný :-) http://www.veteranforum.cz/index.php?id=11&idkat=120&idtop=7990    [Meela]   17.11.2009
Odpověď  To mi teda řekni kde jsi to pořadí četl, já to tak v životě neviděl napsaný :-) Jinak to je tak jak říkáš, ten rám s jedním uchem je vidět na nějakém reklamním letáku ale jestli se to dělalo nějak hromadně to netuším.    [Meela]   17.11.2009


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006