MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 311471 příspěvků |7811 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 37 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMopedy Jawetta, Stadion, Babetta a | Odpověď 29.11.2021 15:23  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Asi jsem se zasekl v čase
Zdravím, tak nějak jsem neměl na mopedy čas. Nyní, když jsem se rozhodl, že bych konečně mohl dodělat svoji S22 a dokoupit chybějící díly, nestačil jsem se divit. Ty ceny jsou brutální, to se všichni zbláznili ???

Jako naposled jsem kupoval kompletní funkční motor za 1000 Kč na burze v Chotuskách a zdálo se mi to drahý. Pravda je to už pár let, ale teď ty ceny jsou masakr. Plechový kryty pod nádrž už asi za 500 nepořídím :-(    [Ruda]    10.08.2021     Zobrazit téma  
Odpověď  A viděl někdy někdo, že se něco slevuje ? já ještě ne, vždyť vše leze nahoru jen rychleji než to bylo před deseti lety. Život je aktuálně rychlejší než kdy dříve :) a peníze ztrácí neustále hodnotu, v práci vám taky přidávají, aspoň v té lepší, aby to člověk ustál a mohl tak do ní neustále docházet. Co se kdo pořád diví a čemu, stačí se podívat kolem sebe.    [Pavelík]   11.08.2021
Odpověď  Naprosto souhlasím, kupovat hned a třeba doforoty, prodá se to vždy. Burzu od burzy je použitelných věcí méně a méně i šrot je dražší a dražší. Je naivní, kdy si myslí že nějaká bublina splaskne. Zaspal jste dobu a já před 20 lety taky.    [. ]   11.08.2021
Odpověď  platí jedno, kdo čeká kupuje za rok za dráž a jinak to nikdy u ničeho nebude. Nesmíte nikdy zaváhat a hned kupovat, platí u všeho.    [MRA]   10.08.2021


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006