MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 311938 příspěvků |7843 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 40 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexEnglish is welcome here | Odpověď 25.1.2022 15:42  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Moderovaná diskuse Zodpovězené téma zxc
zxc    [sebastian440] Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů   11.10.2010     Zobrazit téma  
Odpověď  Hi, type here your question in English and I will translate it to English, it´s gonna be much better.    [robertissimoRegistrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  30.07.2011
Zobrazit fotografiiOdpověď  And this is a foto of this Metalex.    [sebastian440] Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů  11.10.2010
Odpověď  Hi!
I've got Metalex 125. I have a lot of problem to translate my text to Czech, so I used translator. I hope, that it will be understanding :)


HI !

Koupil jsem si allegro Český motocyklový závodní podvozkové díly Metalex 125. Problém je, že nemá motor v něm a příslušenství. Motocykl Chystám se obnovit, ale mám problém dešifrovat vinobraní (Naklonil jsem se až do asi 1979), a tak nevím, co mám hledat motor. Na levé straně ortézy vedle hlavy řízení je přeplněné č. MTX 3-02-040. Canopy je možné zakoupit v Česká republika na http://www.motoforza-czec h.cz/oldtimer1.html &quot;target =&quot; _blank, takže nevidím žádný problém. Motocykl je brilantní světlo. S více než 28 hp motor s 125 pravděpodobně část kříže může ukázat, co umí. Rychlost max.. v závislosti na poměru je 150 do 180 km / h. Zajímavé je, že motocykl má přední suspenze s ocelovými lagami nižší, a ne jako většina disků hliníku brzdy. Takže si myslím, že je to starší typ MTX-a dokonce i kola s paprsky. Motocykl byl vyroben, jistě ve velmi malém počtu kusů. Co si myslíte? Pokud Máte nějaké zajímavé fotografie z MTX-y, data, prosím kontaktujte nás na e-mail seba440t2@wp.pl. Co si myslíte? Pokud máte nějaké zajímavé fotografie MTX-y, data, prosím kontaktujte nás na e-mail seba440t2@wp.pl

PS. Přišel jsem z polské a české jazykové já nevím, proč jsem si vzal překladatel, obecně hledá datové části a obrázky motocyklů nejlepší vyhlídky. Moje @: seba440t2@wp.pl MOTOCYKL není na prodej, Děkujeme Ti za co-pracovníků a pozdraví jižní hranice:)    [sebastian440] Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů  11.10.2010


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006