MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 307375 příspěvků |7556 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 166 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMotocyklové soutěžní a závodní spe | Odpověď 29.10.2020 17:24  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Zdravim chlapy jake ceny jsou Trialu 250-474 r.v.69 puvodni stav s TP.    [J.M.]    19.04.2007     Zobrazit téma  
Odpověď  že váháš ber ho dokud je a jestli by jsi mi pak poslal fotky chtěl bych o tom napsat nějaký podrobnější článek díky moc

když tak pište i do exportních motorek je tam jedno téma tak at se to nějak víc rozroste v jedno velký díky za pochopení    [nikotyn]   24.04.2007
Odpověď  Co řikaš mam kopit Triala za 20000 kč puvodni stav a hrozně nahr dilu a je s TP.    [ČZ]   24.04.2007
Odpověď  co se týče ceny tak se těžko stanovuje, jinak já do svýho triala dal už asi tak 20000 a to ještě nemám ráfky a lak, mám teprve Go motoru a nějaký díly co mi chyběli    [nikotyn]   23.04.2007
Odpověď  Děkuji za odpověd je k tomu hodne věci.    [J.M]   20.04.2007
Odpověď  Jak na tvou otázku konkrétněji odpovědět?
Ceny těchto motocyklů, které se v 99% vyvážely za hranice, nelze jednoduše stanovit. Nabídka je malá a tak tvorbu ceny nelze opřít o běžné poznatky z trhu.
Pokud je ve stavu bez dalších investic, je třeba najít toho správného kupce, který ji docení. Na toto je nejlepší využít aukcí, které právě otevřenou poptávkou určí aktuálí maximální cenu.
Můj tip je něco kolem 1000 - 2500 USD dle stavu. Fotografii nemáš?    [JB] Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů  20.04.2007


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006