MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 315332 příspěvků |8112 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 257 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexTraktory Zetor | Odpověď 1.12.2023 10:35  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Zetor 3045 - 3545
Ahoj zetoráci, nevěděli by jste o někom kdo prodá hnanou přední nápravu na zetor 3045 nebo 3545. Bydlím na šumavě, kde jsou samé kopce, které bez předku těžko zvládám. Tak jsem se rozhodl, že bych na svoji máňu 3511 namontoval hnanou nápravu, která vše vyřeší.
Předem díky všem za jakýkoli podnět.
Tel. - 728 891 136    [Jiří P.]    04.10.2009     Zobrazit téma  
Odpověď  Ahoj Zetoráci, mám tuto přestavbu za sebou a je "docela" jednoduchá. U 30 opravdu není třeba rozebírat převodovku. Ze spodu je jen potřeba přidat vývodovou skříňku vyměnit nápravu a spojit kardanem. Pokud máte tyto díly, je vyhráno.    [Martin]   26.03.2022
Odpověď  Náprava nestačí,musí být i upravená převodovka a jiný pastorek diferenciálu, všechny zetory mají pro nehnané a hnané přední nápravy rozdílný pastorek diferáku.    [jiri m.]   09.04.2017
Odpověď  No nevím ale rajbovat přední hnanou nápravu je asi hřích protože těěch náprav je jak šafránu a doela masné. Já z3045 mám v origo stavu a jen ji oprašuji .    [antonín]   24.02.2010
Odpověď  Možná by úplně nejlepším řešením byly záběrové řetězy.Já jsem si pořídil na 3011 řetězy Piggelin- Flex a naprostá spokojenost.Oba nasadím za 15-20 minut a z traktoru,který se zahrabe nebo smykuje do a z každého většího kopce se stane něco ,co je k té zemi snad přibité. Samozřejmě také to má své hranice,ale terén si je potřeba vždy dopředu projít a vyhodnotit.Za 16 tisíc elegantní řešení a někdy stačí nasadit jen jeden řetěz.
Jarda R.    [Jaroslav Raus]   04.10.2009


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006