MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 309115 příspěvků |7669 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 24 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexPoválečné motocykly zahraničních z | Odpověď 1.3.2021 04:47  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Dněpr
zdravím,pánové dá se podle výr.čísla motoru a rámu určit rok výroby a model u Dněpra?díky    [Luboš]    16.11.2010     Zobrazit téma  
Odpověď  mrkni na stránky pavla kučeru www.dnepr.cz nebo na www.uralforum.cz    [švinda]   14.08.2011
Odpověď  trysky tam jsou,nemáte nekdo popis karburátorů z mt 11 a ktera tryska je na co?zatím jen bez úspěchu laboruji.děkuji    [Luboš]   13.08.2011
Odpověď  A máte v karburátorech trysky?    [Monty]   10.08.2011
Odpověď  no tak jsem byl konečně projet s tímhle drobkem a spotřeba neuvěřitelných 13 litrů!!!nechápu to ani trochu    [Luboš]   10.08.2011
Odpověď  ahoj je to normální provedení pozdějších dněpru. ural to má naopak levé koleno do pravého. jinak pěknej stroj asi MT-11.    [švinda]   03.12.2010
Zobrazit fotografiiOdpověď  Ještě by mě zajímalo,mám jen levý výfuk,pravé koleno je svedeno do levého výfuku.Byla to normální úprava,nebo to měly jen vojenské verze jak jsem slyšel?Díky    [Luboš]   02.12.2010
Odpověď  zdravim, je to těžké ,ale podle mě jestli je ten karbec puvodni je to 85rok a mladší.
mám Dněpra MT-16 a je rok 1993.skus se podívat na stránky www. dněpr.cz , kluci by tam mohli vědět.    [švinda]   29.11.2010
Odpověď  Ahoj, podle čísel neurčíš u těchto strojů vůbec nic. Mám K 750 a taky jsem se s tím potýkal. Na rámu nemám vůbec žádné číslo, tak jsem si ho do vet. papírů musel vymyslet.
Jediný, co jsem zjistil, že v tom soudruzi měli bordel, žádná evidence neexistuje..fabrika Dněpr už v podstatě taky není.
Vyber si nějaký rok, který odpovídá Tvému provedení..    [jurij]   29.11.2010
Zobrazit fotografiiOdpověď  2.foto    [Luboš]   21.11.2010
Zobrazit fotografiiOdpověď  jde mi o tohle.    [Luboš]   19.11.2010


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006