MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 309115 příspěvků |7669 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 23 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMotocykly Jawa 634, Jawa 90, ČZ 47 | Odpověď 1.3.2021 04:12  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Zdravím Jawaře,stal jsem se majitelem Jawy 824 500 Boxer a sháním veškeré informace o tomto motocyklu.Jeden kus je snad vystaven na Konopišti víte někdo víc?
Díky    [Leopold]    19.07.2006     Zobrazit téma  
Odpověď  Moc krásná motorka takže trochu zavídím štastnému majiteli, ale na druhou stranu přeji jají brzké skříšení a sprovoznění. Jak asi jezdí taková Jawa popř nějaké videa by nebyly vůbec špatné. Přeji tedy hodně úspěchu    [brumbik]   26.11.2010
Odpověď  Pokud ten pán co potřebuje info na Boxera má ještě zájem, mohu něco k tomu motocyklu sdělit. M.j. tomu klučíkovi na fotce je dnes už 18 let. Tuto fotku jsme našli dnes a pan Dengler ji dostal od nás skoro před 15 lety a omylem ji na krátkou dobu vsadil na net. Trocha opatrnosti nikdy neškodí - sorry jawa.man@tiscali.cz    [Jirka]   26.02.2009
Odpověď  Ta fotka s dítětem je z http://www.czechpoint.net. Že už by se toulala za hranicema?    [Tomáš]   20.07.2006
Zobrazit fotografiiOdpověď  Ještě jedna    [Leopold]   19.07.2006
Zobrazit fotografiiOdpověď  Ještě jsem z toho trochu mimo.Přivezl jsem ho včera a zdá se dost kompletní.Krom toho plno náhradních věcí do motoru.Kliky,hlavy,válce,spojky,zapalování opd.Je to ale směs 350,400 a 500 OHC.Motor vypadá kompletní a točí se.Přední maska je jako na foto p.Bartuše,podle mě špatná.Nádrž laminát,mírně zvedlé výfuky.Dostal jsem k tomu spoustu dokumentace a tech.výkresů např.rám,motor,orig.přední maska,kyvka,vše "puncované" Jawou s vypsanými počty kusů( např.4ks u přední masky)!Výkresy jsou 1:1 což třeba u rámu je pěkná plachta.Před chvílí jsem sehnal na Jawamánii krásný obrázek,přesně takový jako potřebuji.Jen bych potřeboval sundat toho kluka:)    [Leopold]   19.07.2006
Zobrazit fotografiiOdpověď  Takže myslíš tuto?
Jak se dá k takovému kousku přijít? Nechceš nám o tvém stroji trochu popovídat?    [Jiří Bartuš]   19.07.2006
Odpověď  Je to něco hodně podobnýho.Tento stroj znám z Montyho kalendáře.
Na Konopišti je 400 OHC.Já mám v zádu buben jiný zadní tlumiče.
Přidám nákres    [Leopold]   19.07.2006
Zobrazit fotografiiOdpověď  Myslíš toto?    [Jirka]   19.07.2006
Odpověď  Vím ještě o jednom- toho má soukromý sběratel, ale to by bylo jednání na dlouhé lokty, je to člověk údajně velmi opatrný a nedůvěřivý.    [Petr Kropáček ml.]   19.07.2006


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006