MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 315085 příspěvků |8093 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 56 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexČlánky o vetránech v časopisech, k | Odpověď 3.10.2023 15:08  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zobrazit fotografiiZodpovězené téma Nová Jawa 1000?
Tohle jsem našel když jsem Googlil.Může mi někdo vysvětlit proč se o tom nepíše?Jestli to není kachna tak tato Jawa se mi opravdu líbí a dávám 10 bodů:-)    [Jarek]    11.12.2011     Zobrazit téma  
Odpověď  Tohle je aktivita nějakého latinsko-amerického dovozce Jawa. Sorry teď nevím, kterého, musel bych to znovu nalézt. Nicméně to nemá s Javou technicky nic společného a jsou to jen asijské motocykly s logem JAWA. Něco podobného teď bude i u nás v Čechách, kdy MCF bude prodávat italské TM pod značkou ČZ.    [Kvidos]   01.02.2015
Odpověď  jj všechno to je takové slátané.Několik Jaw mám,ale všechno staré kousky.To má šmrnc a kouzlo.Ale ty novší Jawy nic moc.Tam je jenom výhoda levných dílů    [Jarek]   30.12.2011
Odpověď  Přesně tak, proč zrovna cruiser? Kdyby udělali enduro cesťáka nebo i silniční cestovní prodal bych KTM, a dost vážně bych o tom uvažoval. K čemu je takovej cruiser nebo čopr dobrej? na cestování určitě ne, na závodění taky ne , na blbnutí už vůbec ne.    [venca]   29.12.2011
Odpověď  Honda Hornet, jen se po dešti trochu srazil :-D    [AČ]   29.12.2011
Odpověď  Viděl jsem v ČMN takovou razmazanou forku litrové Jawy.Jestli to bude cruiser, jako že to tak vypadá tak nevím nevim.Proč nemůžou udělat buď normální enduro, nebo cesťáka.Jsem zvědav co z toho vylaze, ale úzpěch to nebude.Myslím, že to bude taková slátanina.Je to škoda    [Jarek]   29.12.2011
Odpověď  Není to odvaha,ale jednoduše jde o prachy.

JAWA si svoji značku na jihoamerickým trhu nechrání, protože by to bylo drahý(nebo na to někdo zapomněl?) ,takže v klídku můžou prodávat co chtějí a psát na nádrž JAWA.

Něco podobnýho přece udělal v Čechách pan Brýda s New Pionýrem.


Ferrari se o svoji značku sakra pere.
Kdysi začal v čechách jeden ital jménem Ferrari prodávat motorky a díly, a firma se jmenovala logicky po něm "motocentrum Ferrari" - brzičko měl za krkem problém, a musel se přejmenovat na MCF . Prostě Ferrari si na hlavu srát nenechá.    [Monty]   26.12.2011
Odpověď  Tak při pohledu na ty motorky mi málém spadla brada!Kdyby takové vkusné ale především spolehlivé motorky vyráběla naše JAWA,tak by to byla paráda a v "civilizovaném světě" by byl úspěch zajištěn!
Na druhou stranu nechápu takovou "odvahu",jak někdo cízi,může úplně regulérně a legálně prodávat cizí motorky pod označením Jawa,když to nemá s námi nic společného!
To je to samé,jako by začátkem 90-tých let,Tatra prodávála sporták MTX Tatra V8,třeba jako Ferrari!    [Jára]   26.12.2011
Odpověď  Jo,skoro jste trefil. V jižní americe(konkrétně v Argentině, a kdo ví, kde ještě) není značka JAWA chráněná(asi to stojí moc peněz a úsilí současnýho"managementu")

A proto místní dovozce normálně prodává čínský motorky pod značkou JAWA.

Podívejte se na http://jawacz.com.ar/plan tilla09.php?cual=Motocicl etas    [monty]   11.12.2011
Odpověď  Ale na druhou stranu mi to připomíná Yukinu..Tak nevím    [Jarek]   11.12.2011


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006