MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 316039 příspěvků |8175 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 158 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexJaponské klasické motocykly | Odpověď 28.5.2024 19:32  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zobrazit fotografiiModerovaná diskuse Zodpovězené téma Suzuki GSX 750 Katana
Suzuki Katana. Pojem sám o sobě. Design motocyklu dodnes budí u hodně lidí rozpaky, ale jak píše prodejce "každý čumí, když někam přijedu".
Jelikož jde sice o ježděný, ale zjevně o dobře udržovaný motocykl, může to být pro fandu značky dobrá příležitost ke koupi. Vyklápěcí světlo je u motocyklu opravdu úlet. Hrozně rád bych tuto Katanu potkal někde naživo.

http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/suzuki/s uzuki-gsx-750-katana/suzuki-gsx-750-katana-852701. html    [JB] Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů   05.12.2015     Zobrazit téma  
Odpověď  Je potřeba ji občas provětrat ať komplet nezmrzne ...    [Pepanica]   24.08.2021
Odpověď  Zdravim,Jedna Katana mi stojí v garáži už asi 20let a po každé když kolem ní jdu,povzdechnu a zavzpomínám jakej to byl ďábel.Zanechala v mém srdci vzpomínku na vždy    [Bohumil Paclík]   24.08.2021
Zobrazit fotografiiOdpověď  II. gen GSX 750S v původním stavu byla letos dlouho na prodej, téměř po většinu roku, cena byla kolem 70.000,- a dlouho o ni nebyl zájem, to jen pro info a srovnání.

http://www.youngtimermoto.cz/suzuki-gsx-750s-shark /nggallery/page/1    [Zdendys UH] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  19.12.2015
Zobrazit fotografiiOdpověď  Pokud by měl někdo zájem o velkou Katanu, jedna se právě draží zde:

http://www.ebay.de/itm/311491083926?_trksid=p20551 19.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT    [Zdendys UH] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  19.12.2015
Odpověď  Doplňuji: konkrétně studio Target - Design.    [J]   05.12.2015
Zobrazit fotografiiOdpověď  Dovolím si tvrdit, že Katana byl od značky Suzuki velký počin. Tvrdit, že dodnes u lidí budí rozpaky je vyčtené klišé. To možná v určité míře platilo v době vzniku tohoto typu, u kterého design byl dán za úkol německému týmu designérů. Ve své době se vzhledově odlišoval od ostatní sterilní japonské produkce, ale čas ukázal, že nestárne. Dnes neznám nikoho, komu by se to nelíbilo, či z toho měl rozpaky.
V době kdy vznikl tento motocykl, tak mi visel jeho propagační obrázek z Motorradu (krom jiných krásných strojů) nad stolkem, kde jsem se učil, jako školou povinný. Tyto letáky a časopisy mi vozila teta z NSR. Škoda, že už je nemám, ale na netu jsem našel kopii přesně toho samého. Je parádní.
S tím výklopným světlometem jsem to ještě neviděl a to super. Na to bych zíral též.    [J]   05.12.2015


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006