MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    MAGAZÍN - BLOG
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 297609 příspěvků |7097 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 63 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexJaponské klasické motocykly | Odpověď 19.12.2018 01:20  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Honda Cb 750
Ahoj
Jaké jsou největší rozdíly mezi cb 750k a cb 750f? A jaké jsou Vaše zkušenosti a doporučení který typ si pořídit?
Děkuji    [Radek]    15.09.2017     Zobrazit téma  
Odpověď  Přesně toto téma jsem zpracoval v článku na Motomagazínu: http://www.motomagazin.cz/index.php?action=klasik& amp;menu=23&pos=cb750f
U CB 750 platí více než u kteréhokoli jiného motocyklu, že čím starší je, tím vyšší je jeho cena. Za CB 750 z prvních let výroby, kdy motorové bloky byly odlévány do písku, tzv. sandcast verze, se platí neuvěřitelné peníze. Naopak poslední F verze, s koly typu Comstar, se stále dá pořídit do 100000 kč. Z hlediska investice je asi nejlepší zvolit zlatý střed, tedy rok výroby 1972-1974.    [JB] Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů  20.09.2017
Odpověď  Volil bych K2 ale budeš muset oproti F připlatit.    [jwm]   19.09.2017
Odpověď  KOLESA: K ma spicove , vzadu s bubnovou brzdou , F1 ma spicove ,vzadu s kotucovou brzdou , F2-ma hlinikove comstar, vzadu s kotucovou brzdou
MOTOR: K A F1 ma rovnaky motor ,F2 ma prepracovanu hlavu valcov na vacsie ventily
VYFUKY: K ma vyfuk 4 do 4 /neskutocne drahy/ , F ma 4 do 1
DESIGN: su rozdiely v tvaroch nadrzi , ine zadne blatniky , rozdielne bocne schranky , ina olejova schranka ....
RAM: tu su rozdiely medzi K a F hlavne v uchytoch vyfuku a kapotaze
F byva cenovo lacnejsie oproti K    [roman_rk] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  16.09.2017


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006