MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 309775 příspěvků |7690 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 44 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexTechnické starožitnosti | Odpověď 15.4.2021 13:01  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Moderovaná diskuse Zodpovězené téma wawerka hodinářské soustruhy
Dobrý den,
sháním informace k hodinářským soustruhům Wawerka Lipník. Právě jsem jeden pořídil v původním stavu i s ponkem. Existuje k tomu nějaká literatura?
Díky
Viťa    [ViťaRegistrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům   10.07.2012     Zobrazit téma  
Zobrazit fotografiiOdpověď  Zdravím, oživuji staré téma..
Mám doma většího Wawerkovic brášku toho prcka dole. Také sháním jakoukoliv dokumentaci.    [jawarmaniak] Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů  30.08.2015
Odpověď  Dobrý den , rád bych tento soustruh koupil . bylo by možné se domluvit ? Potřebuji soustružit na tisícinu ...    [jakub]   27.11.2014
Odpověď  Zdravím,jakou může mít hodnotu tento krasavec?    [Pavel]   16.09.2014
Odpověď  sHÁNÍM do totohodinářského soustruhuoba posuvypříčný i podélný-velké vůle natrapézovýxh maticích,nedaly,byse někde sehnat??děkujizaodpověd Nárožný608 415 456    [JaromírNárožný]   29.06.2014
Odpověď  Áááá, to je ten co jste mi vyfouk.....:-) No, i když Vás za to upřímně nenávidím,můžu vám sdělit že s dokumentací to bude špatné, neb originál archiv v Lipníku byl zničen. Sám mám několik málo originálních prospektů, ale moc toho není. Na tyto malé stolní už vůbec ne.    [Tomáš]   07.08.2012
Zobrazit fotografiiOdpověď  Tady je foto soustruhu    [Viťa]   11.07.2012


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006