MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 310047 příspěvků |7716 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 34 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMotocykly Jawa 623, 633 (UŘ, B | Diskusní téma 17.5.2021 15:33  
Tipy pro registrované uživatele
 Moderovaná diskuse Moderovaná diskuse. Registrovaný uživatel může kdykoli odstranit nevhodné příspěvky v diskusích, které založil kliknutím na tlačítko Odstranit
 Odstraněný příspěvek je označen symbolem Odpověď  a textem  Příspěvek odstraněn administrátorem diskuse.
 Odstraněný text vidí pouze moderátor diskuse.
 Uložit diskuse do seznamu sledovaných diskusí Uložení diskuse do seznamu sledovaných diskusí se provede kliknutím na příslušný symbol zobrazený přihlášenému uživateli za každým úvodním příspěvkem.
 Oživit diskusi Registrovaný uživatel může též oživit jakoukoli diskusi a nezodpovězený dotaz. Stačí kliknout na příslušný symbol a diskuse se přesune na čelní místo ve výpisu. Nezodpovězený dotaz se objeví v tématech dne v úvodu výpisu.
Zodpovězené téma  Čest soudruzi. Pánové, co říkáte na novou Jawu 650? Na výstavě "Motocykl 2004" byla představena ve verzi Bizon, s jen minimálními odchylkami-bizoňáckými řídítky a použitím pár jiných plastů oproti verzi Classic, což je něco ve stylu chopper..Není to jen zoufalé gesto Jawy k dřívější slávě, i když Bizon nebyl žádným trhákem? Nemohli už zrovna představit verzi šestsetpadesátky s oválným tachometrem a plastem kolem? Retropanelka by byla na světě..    [Švejk]   26.03.2004     Přidat odpověď  
Zobrazit fotografiiOdpověď  Jawa 650 je pěkný stroj,i když kvůli jeho ceně nebude pro mne dostupný...ale to je jiná věc.
Nevím jak vy,ale u mne když se řekne Bizon,tak si vybavím kolébkový rám,motor v podvěsu,předsunutá osa přední vidlice,hranatá nádrž a konkávní sklo paraboly. Možná jsem se špatně díval,ale nic z toho na "novém" Bizonovi nevidím. A Bizon se strojům 623/633 říkalo podle jejich typických rysů podobných s jistým zvířetem...ty na nové 650 také hledám marně.
Přesto doufám,že nová 650 bude mít úspěch a nebude ve všem sledovat osudy strojů Bizon...    [Tom K.]   27.03.2004
Odpověď  jinak na www.sweb.cz/jawa638 můžete porovnat nového Bizona s ostatními verzemi..    [Švejk]   26.03.2004
 Přidat odpověď   (2) 

Veterán Kalendář - kalendář akcí spjatých s motorismem a jeho historií


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006