MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 310037 příspěvků |7715 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 36 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexČlánky o vetránech v časopisec | Diskusní téma 16.5.2021 08:50  
Tipy pro registrované uživatele
 Moderovaná diskuse Moderovaná diskuse. Registrovaný uživatel může kdykoli odstranit nevhodné příspěvky v diskusích, které založil kliknutím na tlačítko Odstranit
 Odstraněný příspěvek je označen symbolem Odpověď  a textem  Příspěvek odstraněn administrátorem diskuse.
 Odstraněný text vidí pouze moderátor diskuse.
 Uložit diskuse do seznamu sledovaných diskusí Uložení diskuse do seznamu sledovaných diskusí se provede kliknutím na příslušný symbol zobrazený přihlášenému uživateli za každým úvodním příspěvkem.
 Oživit diskusi Registrovaný uživatel může též oživit jakoukoli diskusi a nezodpovězený dotaz. Stačí kliknout na příslušný symbol a diskuse se přesune na čelní místo ve výpisu. Nezodpovězený dotaz se objeví v tématech dne v úvodu výpisu.
Zobrazit fotografiiModerovaná diskuse Neodpovězené téma 

Nová kniha o vojenské technice z dubna/května 1945 v ČSR


 V těchto dnech vychází kniha na téma zbytky vojenské techniky v ČSR. Jde o fotografickou publikaci, kde uvidíte více jako 300 kvalitních či raritních fotografií opuštěné, zničené, ale i provozované techniky armád co se převalil přes naši zemičku v dubnu a květnuroku 1945. Jako bonus je tam zařazeno několik raritních fotografií tanků Lt-35 již v německých rukách z tešně předválečného období. Dále snímky ze srpna 1968.

Pokud Vás zajímá vojenská historie a historie techniky zanechané u nás po válce je zde mnoho obrazové inspirace. mezi zcela ojedinělé fotografie patří sovětský tank KV-1, konstrukce z počátku války zachycená u Terezína, tank Tiger I o němž se doposud vedly debaty ve smyslu že tu zcela určitě nebyl...a podobně!

Jsem autorem projektu a jedním z pachatelů tohoto díla.
(záměrně neuvádím prodejce, cenu a podobné inzertní údaje)    [dolin1] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  15.07.2011
 Přidat odpověď   (0) 

Veterán Kalendář - kalendář akcí spjatých s motorismem a jeho historií


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006