MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    MAGAZÍN - BLOG
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 301242 příspěvků |7255 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 61 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexTraktory, stabilní motory a ostatn | Odpověď 19.7.2019 00:28  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zobrazit fotografiiZodpovězené téma Vážení fandové,

vypadá to jako Slavia, ale podle výrobního štítku to není Slavia.
Poradí mně někdo ?    [Petr Dočekal]    04.02.2007     Zobrazit téma  
Odpověď  Motory Slavia alias Triumpf se vyráběly i před válkou. Pokud byl majitel Němec, dostaly tento štítek.    [Jan Pichlík]   06.12.2018
Zobrazit fotografiiOdpověď  Zdravím.Pokud se nemýlím,tak motory Slavia s označením "Triumph" se vyráběly za války a hlavně pro export.Logicky usuzuji,že výrobky z Napajedel dostaly tehdy jiné označení kvůli Hitlerově běsnění,kdy takový ryze "slovanský" název motorů Slavia by nemohl být uveden na trh,tedy v době,kdy bylo potíráno vše české a slovanské a vyzdvihováno "árijké,germánské".Kvůli nedostatku pohonných hmot a nařízení říšských úřadů se též přešlo na motory pro pohon dřevoplynem.Týkalo se to i Slavií.    [Lukous] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  09.02.2007
Odpověď  Triumph byly výrobky bří. Paříků, Napajedla, stejně jako Slavie. Řekl bych, že to byl obchodní tah, možná na vývoz jako Toyota- Lexus, Honda- Acura a tak :-)    [Petr Kropáček ml.Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů  04.02.2007
Zobrazit fotografiiOdpověď  Hmm zajímavý, podle mě to Slavia je. Mohla vyrábět motory pro firmu která je chtěla prodávat pod svým jménem, rozdíl bude stejně jenom v dekliku a nápisu. Já mám Slavii vyrobenou v Miloticích nad Běčvou    [hopik.m]   04.02.2007
Zobrazit fotografiiOdpověď  další celkocé foto    [Petr Dočekal]   04.02.2007


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006