MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 310041 příspěvků |7715 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 33 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexŽivot kolem veteránů | Odpověď 17.5.2021 05:46  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Zlonín 2018.
Tak nevím, jestli sem chodí tak málo lidí, nebo jestli nikdo odsud nebyl ve Zloníně.
Zatím jsem nenašel žádné hodnocení......ať pozitivní, nebo negativní.
Já byl spokojen, jako každý rok. Sice jsem si nekoupil vůbec nic, ale byla to paráda.
Počasí supr, prodejců více než kdy předtím a návštěvníků taky(alespoň mě se to zdálo).    [Honza.]    07.02.2018     Zobrazit téma  
Odpověď  Zlonín bývala krásná burza. Bohužel s nastěhováním pražáků vznikaly konflikty (chudáčkové nemohou v sobotu do supáče)a tak tam již cca pět let nejezdím. Stejně tak jako do Chotusic. Poslední dobou se na burzách nechá koupit tak balík ponožek a něco nářadí pochybného původu. Tak mi stačí 2x Kladno (na letní nejezdím), 2x Brno a sem tam Tchořovice.    [Emil]   08.02.2018
Odpověď  V dnešní době se to všechno odehrává na internetu. Na burzách už je jenom veteš.    [Jan]   07.02.2018
Odpověď  Jojo, souhlas. Lepší už to asi nebude    [PS]   07.02.2018
Odpověď  No, nevím s čím bych měl být spokojený, za poslední dva roky je již skoro na každé burze úplné hovno, když už něco, tak za totálně přemrštěnou cenu a klobásu za 75 kč, či hnusný párek v rohlíku za 30 kč si klidně odpustím. Prakticky se domnívám, že co další následující burza, to větší hovno a paradoxně čím je méně věcí ke koupi, tím více burz se po ČR pořádá, prostě se na nich dá vydělat, tak proč neudělat další....    [P.]   07.02.2018


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006