MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 306246 příspěvků |7505 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 151 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexLidová vozítka, vozítka Velorex | Odpověď 13.7.2020 05:51  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Ahoj,
prosím o radu jak se má postupovat s přihlášením Velorexu, můj děda ho kdysi odhlásil a pak ho zazimoval, no a teď po létech na něho přišla řada a začínám renovovat. Jak to mám pak udělat až bude vše zrenovováno a já ho budu chtět zpět přihlásit na značky? Mám vůbec šanci? Mám sehnat jiný techniček a pak mi ho přihlásí? Nebo jak se to dělá. Rád bych s ním jezdil. Nebo je možné ho mít jako veterána? Jaké to má pak podmínky a může se s ním jezdit stále nebo jen na akce a srazy? Poraďte mi zkušení majitelé Velorexů. Díky.    [Pepa]    29.07.2003     Zobrazit téma  
Odpověď  Je rozdíl zda tvůj děda velorex ODHLÁSIL, nebo VYŘADIL. Odhlášení znamená 1. krok při změně majitele, pak by měl jít přihlásit třeba na tebe. Pokud je však velorex vyřazen z registru (evidence), nezbývá, než shánět jiné doklady. Veteránské značky jsou další možností.    [honza632]   04.09.2003
Odpověď  Odhlášené vozidlojiž znovu přihlásit nelze. Máš tedy dvě možnosti:
1. koupit jiné doklady a na ně jej provozovat (minimálně musíš změnit číslo rámu)
2. zrenovovat a provozovat na veteránských dokladech (tuto možnost jsem v praxi u Velorexu ještě neviděl).    [Jiří Bartuš]   12.08.2003


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006