MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 309958 příspěvků |7710 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 43 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexEnglish is welcome here | Odpověď 7.5.2021 18:43  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zobrazit fotografiiModerovaná diskuse Zodpovězené téma I just Want to restore a CZ 125cc type C but have some questions, please help!
I want to restore the bike back into his original condition and drive it on the public-road again. In order to do this, I have 2 important questions.

1 - To get my ducth license plate on the bike again, I need to prove the factory contruction year of the bike. I have the frame-engine number for indentification, So is there somebody that can prove the contruction year on paper, sample: overview?
2 - I also need new parts for the bike sa, gasket set for the engine etc..where can I buy those parts?    [dehcRegistrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů   07.02.2010     Zobrazit téma  
Odpověď  Thank you for the quick respone and the good links for shopping at parts.
Good to here that there is a lot od stuff to buy in your country. I'm already looking forward to visit one of the swap events.

I will upload some more pictures of my bike asap.
In the meantime I can tell you that the Framenumber XH462 EF0168, Enginenumber 36250. Hope that anyone can tell what the age of the bike is.

Thanks in advance.    [dehc] Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů  13.02.2010
Odpověď  Hallo
1) I guess that if You post engine and framenumber over here, someone will tell You the Year of production (estimation is based on the records collected from other bikes) These bikes are very common oldtimers over here

2) Even there's lot of the web shops for the spares, I suggest You to contact Montyjawa.cz or motoren.eu (second one seems to be more expensive) Best way is the trip to some bigger Swap Meeting and buy it there :-D

Spareparts catalogue can be stolen here:
http://jawagallery.net/prirucky/manualy/Cz_125c_150c_manual.zip
http://jawagallery.net/prirucky/katalogy/Cz_125c_150c_katalog_nd.zip

Check this web: http://michalovyzetky.cz/index.php?obsah=uvod    [Hope it helps]   09.02.2010


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006