MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 304252 příspěvků |7404 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 63 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMotocyklové soutěžní a závodní spe | Odpověď 26.2.2020 22:49  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Zdravim jawaři a zetkaři. Chtěl bych se zeptat, jestli nemate někdo nějake materialy o motocyklovém závodniku Františku Šťastnem-fotky, výstřižky z novin, knihy atd atd...? Popřípadě jestli byste někdo něco z tohoto neprodal, nebo mi alespon neposlal nějake oskenovane materialy na mail jawa350typ354@seznam.cz nebo to nepřiložil k tomuto dotazu? Shanim a koupim jakekoliv předměty týkající se tohoto závodníka. Předem děkuji za jakoukoliv nabídku.    [marian]    27.06.2007     Zobrazit téma  
Odpověď  Tuhle knihu už mám sehnanou, díky:-) Sháním frantův original podpis, pokud byste o něm někdo věděl, dejte mi moc prosím vědět... Díkes    [marian]   21.08.2007
Odpověď  je o nem napsana kniha:štastný františek    [skibik]   21.07.2007
Odpověď  nidko jiný nemáte jiné info nebo materiály o Františku Šťastném?:-( :-)    [marian]   10.07.2007
Odpověď  Honza l: Supr, díky moc za tip. Pokusim se zjistit, o jaké ročniky šlo. Nebo kdyby jste to někdo věděl, tak sem s tím:-) Ja mam pravě pouze jednu knižku o Františku Šťastném- Šťastný František... Nevim ani kolik a jake knihy o něm byly napsany?    [marian]   27.06.2007
Odpověď  Před revolucí vycházely vzpomínky - vyprávění F.Šťastného ve Světě motorů. Nevím již který ročník, ale odhaduji, že to zaplnilo min jeden ročník a četlo se to náramě. Kdyby to někdo seskládal a vydal, určitě by se to líbilo.    [Honza l]   27.06.2007


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006