MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 316193 příspěvků |8188 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 41 | Přihlášených: 1 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMotocyklové soutěžní a závodní spe | Odpověď 20.7.2024 14:34  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zobrazit fotografiiZobrazit dokumentModerovaná diskuse Zodpovězené téma Myslíte ,že je to originál.
Velmi vzácné 1960 Jawa 250 ccm Supersport. To je streetbike, která přišla s motocrossovým motorem, a věřím, že jich je jen 11 v USA. Model 353/07. Motor 557-001247. Rám # 331306. Tento motocykl byl poprvé nastartován tento měsíc poté, co pravděpodobně 50 let stál, a běží skvěle. Toto je text u motorky....nikdy jsem o ní nečetl ani ji neviděl,teda v tomto provedení.Co vy???    [darkinRegistrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům   28.12.2015     Zobrazit téma  
Odpověď  To jsou ráfky Boranni / Akront http://www.motorkari.cz/motobazar/nahradni-dily/ko la-a-rafky/rafky/nove-rafky-akront-morad-vetera-31 4348.html    [Katana]   15.04.2016
Odpověď  Nevíte, kde jsou k dostání tyto dvojité ráfky?    [p.]   15.04.2016
Odpověď  Predni brzdovy bube vypada ze pochazi z yamahy xs1.    [Hanz]   30.12.2015
Odpověď  Podle mne to má závodní duralové ráfky Borani, včetně př. náboje s brzdou a ty stojí více, jak zbytek motocyklu.
Jinak ale docela dobrý.    [J]   29.12.2015
Odpověď  Turecký sedlo, výfuky a stupačky. Ráfky a přední kolo z kdovíčeho.Chybí podsedlový plechy a kryt řetězu.Podle mně jaká veterán má cenu motor a pár dílů.

Ale celkově to je hezká motorka,stavba.    [Monty]   29.12.2015
Odpověď  Taková americká renovace. Škoda Jawy a škoda těch ráfků a přední brzdy.    [JB] Registrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů  29.12.2015
Zobrazit fotografiiZobrazit dokumentOdpověď  foto    [darkin] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  28.12.2015


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006