MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 316193 příspěvků |8188 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 30 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexMotocyklové soutěžní a závodní spe | Odpověď 20.7.2024 15:31  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zodpovězené téma Jawa 175 OHV
Zdravím Vás, dostal se mi do ruky výkres /či snad spíše pohled, bez jediné koty/ motoru závodní předválečně 4T Jawy 175 OHV. Je to pravděpodobně příloha nějaké, mně neznámé knihy. Motor má překřížené zdvihací tyčky a spádový "splachovací" ssací kanál. Nemáte někdo prosím o tomto motoru /motocyklu/ nějaké bližší informace..?

díky

JirKa    [JirKa]    30.10.2009     Zobrazit téma  
Odpověď  Minulou sezonu na tomto stroji jezdil Arnošt z NTM..pěkně mu to pelášilo:)    [Arpi]   31.01.2018
Odpověď  Dobry den, sháním podrobné informace o tomto motoru. Bylo by prosim možné sdílet nějaké dokumenty? Případně odkazat kde by se nějaké dokumenty daly sehnat prosim?    [Kufr96Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  28.01.2018
Odpověď  dle dosavatnich poznatku bylo vyrobeno 10 kusu.2jsou v cizine.cz.    [cz]   07.12.2009
Zobrazit dokumentOdpověď  Dobrý den, přikládam fotografii ze Světa Motorů, od bývalého majitele z Pardubic, s kterým jsem o těchto motocyklech mluvil.    [psmotokaryRegistrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů  05.12.2009
Odpověď  Dobrý den, ohledně motocyklu jawa 175 OHV, původně měl rám pevný zadek bez odpružení a byl vyroben jako soutěžní motocykl, mě je známo že údajně ve třech kusech, jeden by měl být nyní v německu a dva u sběratele v ČR, který ho zýskal od majitele z Pardubic, (vyfocený na zadní straně světa motorů), kde je v oné pozdější úpravě pro silniční závody a tento majitel dal prý kontakt ještě kupci na třetí motor. Takto mě to popsal bývalý majitel z Pardubic.    [psmotokaryRegistrovaný uživatel - zobrazit kartu osobních údajů  04.12.2009
Zobrazit fotografiiOdpověď  sice se nejedná o obrázek ze Světa motoru, ale někoho určitě potěsí    [Mik] Registrovaný uživatel - nelze zobrazit kartu osobních údajů neregistrovaným návštěvníkům  04.12.2009
Odpověď  Ahoj, taky by mě docela zajímal ten obrázek ... máte ho někdo ?    [JC]   04.12.2009
Odpověď  Myslím, že takhle zkříženými tyčkami existovala jen verze 175...    [Tom]   12.11.2009
Odpověď  Pokud vím,byl to závodní speciál,původně pro šestidenní,poději přestavěný na silnice.
Zadní vidlice kyvná,odpružená snad gumovými prstenci,.Existovala i verze 250 ccm a snad i 350?

Fotka 175 byla kdysi na zadní straně Světa motorů - pokusím se to najít, a dát sem scan.    [Monty]   30.10.2009


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006