Zobrazeno 1356x.  Kliknutím zavřete okno
Datum vložení: 14.01.2006 | Počet zobrazení: 1356   Zobrazit téma 
Tondo,plně s tebou souhlasím,přesto,že s chromováním nemám zatím
zkušenosti.Nejsem ani ortodoxní JAWAř,či ČZeťák,ale mám rád motorky všeobecně a když je hezky udělaná je mi jedno jestli je to SUZUKI,nebo STADION.
Jen chci jen vyzvednout tu hamižnost a jak koho co nejlépe ojebat(omlouvám se,ale čeština má tak výstižné termíny,že výraz podvést se užívá snad už je v MŠ)a zvláště,když dotyčný nabízejíce
medvědí službu zjistí,že před ním stojí naprostý lajk,navíc v krizové situaci do níž se dostal nedostatkem náhradního dílu na svého miláčka-veterána.
Vloni jsem scháněl nějaké díly na toho svého(Honda 1984) a dodavatelé se doslova trumfovali horentními sumami za díly u nihž
se ceny různily mnohdy o 500 až do 1000 Kč.
Naštěstí máme internet(toto není žádná propagace)na kterém jse našel dodavatele,který nejen,že měl vskutku smrtelníkovi přijatelné ceny,ale byl ochotný a sdílný podělit se o své bohaté zkušenosti(byl to bývalý ne vrcholový motokrosař v důchodu)a rady.
Před takovými smekám a patří jim dík.
Záměrně nenapíšu o jakou prodejnu jde,aby to neznělo jako reklama,které máme všichni dost všude kolem nás.Kdo by měl zájem,tomu rád sdělím,kde na severu Moravy dobře koupit.
Všechny zdravím a přeji hodně zdaru v roce 2006,Miki